Atrakcje

Amator sportów wodnych?

Bezpośrednie sąsiedztwo jeziora Mausz umożliwia naszym gościom korzystanie z pełnego wachlarza sportów wodnych – od pływania wpław i wędkowania po windsurfing.

Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia różnorodnego sprzętu wodnego, do dyspozycji są: kajak, łódź wiosłowa, rower wodny.  Polecamy też spływ kajakowy po malowniczej rzece.

Fan odpoczynku w ciszy i spokoju?

Nie mogłeś trafić lepiej. Kłodno to niewielka kaszubska osada położona nad jeziorem Mausz z dala od zgiełku miasta i tłumnie odwiedzanych miejscowości turystycznych. To idealne miejsce na zatopienie się w ulubionej lekturze, refleksję, czy długie spacery na łonie natury. Teren w bezpośrednim sąsiedztwie naszego Siedliska sprzyja beztroskiemu wypoczynkowi nad jeziorem, kąpielom słonecznym i błogiemu leniuchowaniu.

Zdecydowany zwolennik aktywnego spędzania czasu?

Mamy coś specjalnie dla Ciebie! Podczas gdy bezpośrednie położenie Siedliska nad brzegiem jeziora daje Ci niczym nieograniczone możliwości korzystania z uroków sportów wodnych, same Kłodno jak i najbliższa okolica zachęcają do długich spacerów i wypraw rowerowych w nieznane. Na miłośników jazdy konnej nieopodal Siedliska czeka stadnina, do której można się wybrać na przejażdżkę. Ponadto, na gości którzy zdecydują się odwiedzić nasze Siedlisko w sezonie zimowym czekają stoki narciarskie z wyciągami na Amalce i Wieżycy.

Włóczykij?

Szukasz niczym nieograniczonej przestrzeni, którą będziesz mógł swobodnie odkrywać? Kaszuby to miejsce stworzone dla Ciebie! Dzikie zakątki, lasy i zagajniki zachęcają do pieszych wędrówek i wypraw rowerowych. Gościom, którzy chcą łączyć odkrywanie uroków Kłodna i okolic z aktywnym wypoczynkiem oferujemy możliwość wypożyczenia rowerów oraz kijków do Nording Walking.
Niezależnie od tego jaką formę wypoczynku preferujesz w Kołodnie i najbliższej okolicy na pewno znajdziesz coś dla siebie!

PANORAMA